2015-2016 Kış Modası ve 2015-2015 Kış Trendleri Giyim&Moda

2015 Kış modası ve 2015 kış trendleri şimdiden belli olmaya başladı. Bu kış bizi ilk bahar modası kadar cıvıl cıvıl ve canlı renkler bekliyor. Moda haftalarının bize gösterdiği kadarıyla yeni trendleri sizlere aktaracağız. 2015 kış modasının en trend renklerini ve en trend parçalarını sizler için bir araya getirdik. Şimdiden vitrinlerde yerini alan kış koleksiyonlarını incelemeden önce bu yazımıza bir göz atmalısınız.

2015-2016 Kış Modası ve 2015-2015 Kış Trendleri Tam Liste

Çook uzun bir liste oldu. Araştırdım, inceledim, gözlemledim size dopdolu bir yeni sezon trend listesi hazırladım. Bazıları eski sezondan aynen yeni sezona geçiş yapmış, bazısı ise yepyeni, sımsıcak, içimizi ısıtan cinsten, bazısıysa soğuk günlerde giymesi cesaret işi olanlardan. Renkler, modeller, kesimler olabildiğince yaratıcı, olabildiğince özgür. Tüm yapmanız gereken, bu sıcaklarda biraz bunaltıcı da olsa 2015-2016 sonbahar/kış trendlerini incelemek ve yeni sezon alışverişleri için fikir sahibi olmak. Sonrası mı? Artık tatil dönüşü alışverişe çıkmak size kalıyor.

Keyifli okumalar ve incelemeler…2016kismodasi1

 

1- SİYAH-BEYAZ GRAFİK DESEN

Siyah ve beyazın albenisi grafik desenlerle daha bir göz kamaştırıcı değil mi? Optik ilüzyon etkisi yaratan bu desenlerin sezonun iddialı trendleri arasında olacağı kesin.

kismodasi1

2- KRUVAZE CEKET/KABAN

Biraz maskülen, biraz militer etki yaratan kruvaze ceketler ve kabanlar bu kışın favorilerinden. Kalın kumaşlarıyla ve maskülen tavırlarına aldırış etmeden en feminen kıyafetinizle giymekten çekinmeyin bu parçaları.kismodasi2

3- KÜRK

Kış ayları kürksüz olur mu? Tabi ki olmaz. Ama bahsettiğim hayvan dostu kürkler! 2016 kış sezonunda renkli kürk montlar, yelekler ve mantolar bizlerle olacak.

kismodasi3

4- KADİFE

Kadifenin asil duruşu, etrafa ışık saçan parıltısı ve insanın içini ısıtan yumuşacık dokusu tasarımcıların vazgeçemediği unsurlar. 2015-2016 sonbahar/kış sezonunda kadife son sürat popüleritesine devam edecek.

kismodasikadife

5- KAPİTONE

Kapitone yeni sezonda heryeri sarmış durumda. Sadece montlarda değil eteklerde ve ceketlerde de karşımıza çıkıyor.

kismodasikapitone

6- MİLİTER

Militer kıyafetleri andıran kesimler ve asker yeşili koleksiyonlarda varlığını yeni sezonda yine sürdürecek.

kismodasimiliter

7- PATCHWORK

Parça kumaşların biraraya getirilerek oluşturdukları modeller oldukça renkli ve iddialı. Patchwork tekniği ile hazırlanmış kıyafetleri pekçok tasarımcının koleksiyonunda görüyoruz.

kismodasipatchwork

Devamı Gelecek - 34%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir