Flormar Ürün İncelemelerim Fotoğraflarım / Genel / Giyim&Moda / İncelemelerim / İş Hayatı

Flormar denince akla ilk ojeler geliyor.. Renk renk ojeler, yazın sıcak günlerinde en güzel aksesuar oluveriyor. Mesela güneşte yanmış tene en çok Flormar Neon Colors ojeleri gidiyor. Benim yaz favorim, Neon pembesi 8 Numara. Kışın ise en çok tercih ettiğim Flormar Matte M02 siyahı. (Belki de en sevdiğim renk siyah olduğu için olabilir) Bir ara 1 TL kampanyası yapmışlardı bütün renkleri topladım ben de 🙂 French setini denediniz mi,ben henüz onu deneyemedim fikirleriniz almak isterim. Aldım dolabımda duruyor, uğraşmaya zaman bulamıyorum 🙁

Geçenlerde aldığım Flormar Extra Volume Mascara ‘dan inanılmaz memnun kaldım. İnternette aradım taradım en iyi yorumları bu seri için okudum. Hem de mascara bazı ile birlikte aldım. Bunu almadan önce kirpiklerimi hiç beğenmezdim, ince ve kısa buluyordum. Şimdi ise önce aşağı doğru baz ile kirpiklerimi tarıyorum daha sonra rimeli yukarı doğru sürüyorum. (Önceden sürmeyi de bilmiyormuşum tabi) Sonra bi bakıyorum bu ben miyim diyorum 🙂 Kirpiklerim kaşlarıma kadar uzamış oluyor. Bir de Flormar’ın 360 derece dönen pilli maskarasından  kısaca bahsetmek istiyorum. Çünkü rimel sürmek benim için bu tek tuşla çok kolay oldu 🙂 Vaktim olmadığı zamanlarda, işe geç kaldığımda ya da uyanamadığımda solgun görünmemek için çıkmadan önce 2dk maskarayı çalıştırıyorum, yorulmadan, uğraşmadan makyaj yapmış oluyorum. Hayat gittikçe daha pratik olacak teknoloji sayesinde 🙂 Yakında makyaj kalıpları yapılacak ve sabah yüzümüze maske gibi takıp çıkaracağız hoop makyaj yapmış olacağız, inanıyorum.

Flormar bağımlısı olarak allığından da bahsetmem gerekir diye düşünüyorum. Ben şeftali tonu ve mat sevdiğim için Flormar mat terracotta kullanıyorum. 25 TL’ye aldığım için de çok mutluyum 🙂 Yuvarlak yüzlü olduğum için allığı hafif renk vermesi amacıyla kullanabiliyorum.

Son olarak vazgeçilmezim eye liner imdan bahsedeceğim. Eyelinersız markete bile çıkamam 🙂 Benimle bütünleşti artık, üstelik kuyruksuz çektiğim görülmemiştir. Önceleri likit eyeliner çekmek 1 saatimi alıyordu. Yaptıkça, pes etmedikçe pratiklik kazandım, azmettim ve şu anda 1 dkda iki gözüme de çekebiliyorum 🙂 Beni gören arkadaşlarım özeniyor, eyeliner alıyor fakat 2. günde pes ediyorlar. Göz yapımdan dolayı kuyruklu çekebiliyorum ve kesinlikle akmıyor. Göz kapağım dar olmadığı için sürüşüm de çok rahat. Flormar Artliner’ın su bazlı olması ağladığımda veya esnediğimde bile şeklini koruyor(Okuduğum kitaptan dolayı her yerde her zaman ağlayabiliyorum :Uçurtma Avcısı) Eyeliner çekerken dikkat etmeniz gereken faydalı bir bilgi vereyim, önce eyeliner fırçası ile istediğiniz eyeliner şeklinin modelini (çerçevesini) çiziyorsunuz, daha sonra çizdiğiniz çizginin içini dolduruyorsunuz. Eyeliner kuyruklarının iki gözde de eşit olması için önce göz bitimine kadar eylinerı çekip, daha sonra kuyrukları eşit olacak şekilde birbirine simetrik çiziyoruz.

Umarım Flormar ürünleri için faydalı bilgiler verebilmişimdir 🙂 İncelemelere devam. Yorumlarınızla beni diğer ürünler veya eksik bildiklerim hakkında bilgilendirirseniz  çok mutlu olurum 🙂

 

Her şey Flormar

Her şey Flormar

 

Ojelerim

Ojelerim

Şeftali tonu allık

Şeftali tonu allık

Çok kullanışlı oje temizleyici ve siyah oje seti

Çok kullanışlı oje temizleyici ve siyah oje seti

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir