Nusret Kimdir? Nusret’in Şahenk li Başarı Hikayesi Genel

Nusret şey pardon nusr et, et ile şov yaparak ünlenen dünyadaki tek insanlardan biri herhalde. En azından et ve tuz ile yaptığı kendine has hareketleriyle tüm dünyanın konuştuğu tek insandır 🙂 Aslen Erzurumlu, ortaokuldan terk ve 13 yaşından beri kasaplarda çalışmış. İşin ilginç yanı, ortaokulda Şahenk lerin (Faik Şahenk) okulunu bırakmış, şu anda ise Şahenklerle ortak olmuştur 🙂 Asıl başarısını çalışırken biriktirdiği maaşlarıyla Arjantin’e gidip birçok etçide çalışmasına, vizyonunun gelişmesine ve eti daha iyi tanımasına borçluymuş. İstinye Park’ta açılan Etçi Kasap konseptinden ilham almıştır. Türkiye’nin ileri gelenleri Nusret in etlerini Etiler’deki mekanında yemektedir. Randevu ile çalışıp çiğ et de satmaktadır. Kendine has giyimi, tarzı, et ile yaptığı danslarıyla (tabiki fiyatlarının çok yüksek olmasıyla) ünlenmiştir.

Keşke nusret in fiyatları daha ucuz olsaydı da biz de gidip başarısını görebilseydik, tadabilseydik 🙁 İnternet sitesini aşağıda paylaşıyorum. Tabiki menüde fiyatlar yazmıyor 😀 Ama bir hamburger bile 90TL falanmış.

http://www.nusr-et.com.tr/en/home.aspx

Ayrıca menüsünün ne kadar pahalı olmasını değil de işini severek yapan insanın, ne iş yaparsa yapsın elbet bir gün başarılı olduğuna dikkat çekmek gerekir. Buna daha önce defalarca tanık olduk ama bir kasabın dünyada şovlarıyla ünlenmesine hiç tanık olduğumuzu sanmıyorum . Kasap ları sadece et aldığımız bir dükkan olarak gördük yıllarca. En fazla etlerini beğendiğimiz kasapları bilirdik. Fakat Nusret Gökçe gerek et ile yaptığı hareketlerle gerek etten anlamasıyla bir çok ünlüden bile daha popüler şu an. Tuz serpme tarzıyla dünyanın her yerinde tanınmaktadır. Bunu sadece et şovlarıyla veya zengin kesime hitap etmesine borçlu olduğunu düşünmüyorum. 9gag de defalarca ilgili videolar paylaşılmıştır. Umarım bu başarısını devam ettirir ve hakkını vererek daha da başarılı olur.

9gag paylaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir